Maydonozun Zayıflamada Etkisi

Maydonozun Zayıflamada Etkisi
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.214 kez okundu.

Maydonozun Zayıflamada Etkisi

Çok tuzlu tüketilen gıdaları vücudumuz için oldukça zararlıdır ve bunlar yan etki yaratarak ödem olarak vücudumuza geri dönmektedir. Ödemlerde bildiğiniz gibi şişerek sizi oldukça rahatsız edecektir. Tabi ki çok tuzun bir zararlı yönü de alınan kilolar olacaktır. Bu yüzden diyet önerilerine başvuruyorsunuz bunun yerine size daha uygun bir önerimiz var. Ailenizde sizden yaşca büyük kişiler varsa onlar daha iyi bilir ki sebzelerin faydaları saymakla bitmez özellikle maydonozun faydaları saymakla bitmez. Maydonozun içinde A-vitamini, C-vitamini, K-vitamini, B6-vitamini, klorin, kükürt, demir, kalsiyum, fosfor, magnezyum, potasyum, çinko ve bakır bulunduğundan vücudumuzun daha iyi beslenmesini sağlayacaktır.

Maydanozun Zayıflama da etkisi ne diye soranlar için maydonoz diyet yapan kişiler için önerilen besinlerden bir tanesidir. Maydonoz ödeme söktüğünden dolayı buda vücudunuzda yer alan sizi rahatsız eden suyun atmasına sebep olacağından  metabolizmaya etki ederek kan dolaşımını hızlandırır.

Detoks şeklinde tüketmemiz sağlığımız açısından daha iyidir. Yediklerimiz ne kadar faydalı olursa olsun fazla tüketildiğinde faydadan çok zarara dönüşebiliyor kimi zaman. Bu sebepten bilinçli olmamızda her zaman yarar vardır diye de arada tavsiyede bulunmak isterim. Aslında bu da diyete bir destektir ve aynı zamanda idrar yolu iltihaplarına da birebir iyi geliyor, toksin atıcı özelliği olduğu için cilde de etkisi olduğu söylenir.

Şunu söylemeden geçemeyeceğim, doğadan gelen mucizeleri hayatımızdan hiç eksik etmemeliyiz aslında. Ne demişler, büyüklerin sözlerini fazla kulak ardı etmemek gerek. Seni seviyorum Büyük Annem senden öğrendiğim şeylerin kalemimde her zaman yeri olacak, herkese sağlıklı ve bol yeşillikli günler diliyorum.

Sizlerde sağlığınıza dikkat etmek için sofralarınızdan tuzu eksik edin ve yerine maydonoz tüketimini artırın. Kilo vermeniz ile doğru orantılı olan maydonozu sizde çok seveceksiniz.Bir çok diyet uzmanı tarafından da maydonoz ve suyu önerilmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Karboksiterapi İle Zayıflama
Karboksiterapi İle Zayıflama

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk Elde Etmek
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk Elde Etmek

Kapat