Mezoterapi İle Zayıflama

Mezoterapi İle Zayıflama
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.624 kez okundu.

Mezoterapi İle Zayıflama

Gelişen teknolojiye paralel olarak günümüzde yaygın olarak kullanılan o kadar çok zayıflama yöntemi uygulamaya konulmuştur ki, her bir yöntemin kendi özelinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Kilo verme amaçlı olarak kullanılan bu yöntemlerden bir kısmı klasik yöntemler olup, kişinin iradesini zorlayan diyet ve egzersiz yöntemlerinden ibarettir.  Bu yöntemler oldukça zahmetli ve uzun süreçler gerektiren, sabır ve azim duygusuna bağlı olarak gerçekleştirilebilen yöntemlerdir. Genellikle düşük maliyetli olup hemen herkes tarafından uygulanabilmektedirler. Ekonomi ve mekâna bağımlı değillerdir. Diğer bir zayıflama yöntemleri ise modern yöntemler olup genellikle teknoloji içermektedirler. Modern teknolojinin tıpta kullanılması sonucu tespit edilen bir takım araştırma ve geliştirmeler sonucunda kullanılmaya başlanmışlardır. Kısa zamanda sonuç vermeleri önemli bir avantaj olup yüksek ekonomi gerektirmeleri nedeniyle herkes tarafından tercih edilen yöntemler arasında değillerdir.

Günümüzde popülaritesi giderek artan teknolojik zayıflama yöntemlerinden biriside Mezoterapi ile Zayıflama yöntemdir. Eğer sizinde imkanınız varsa bu yöntemi kullanarak aldığınız kiloları kolayca verebilirsiniz.Kilo vermek bazı kişiler için oldukça zor bir süreç olmaktadır. Bu süreçte sizde en iyi şekilde olumlu olarak faydalanmak istiyorsanız sıradan diyetleri bir kenara bırakın.

Mezoterapinin Kullanım Alanları

  • Bölgesel zayıflama
  • Cilt gençleştirme
  • Dökülen saçların tekrar çıkması
  • Skar dokuların iyileşmesi
  • Selülit tedavisi

Mezoterapi ile Zayıflama Nedir?

Mezoterapi kelime anlamı olarak, orta deri tedavisi anlamına gelmekte olup, derinin orta kısmına mikro seviyede enjekte edilen maddeler vasıtasıyla bireyin zayıflatılması işlemine Mezoterapi ile Zayıflama denilmektedir.

Mezoterapi genelde lokal zayıflama işlemlerinde kullanılmakta olup, diyet ve egzersizle yapılan zayıflama süreçlerine göre 2 kat daha fazla başarı sağlayabilmekte yani sayısal olarak 2 kat daha fazla yağ yakılabilmektedir.

Uygulama; derinin hemen alt tabakasına enjektörler vasıtasıyla bir takım ilaçların verilmesi sonucu bölgedeki yağların parçalanması ve vücuttan dışarı atılması prensibine dayanmaktadır. Haftada yapılacak 5 seans uygulama ile yine bir haftalık zaman diliminde 2 ile 4 kilo zayıflamak mümkün olabilecektir. Uygulama toplam 10 seans civarında olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, mezoterapi alacak hastanın kalp, tansiyon, şeker ve enfeksiyon hastalıklarından herhangi birine sahip olmaması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kepek Sorunları
Saçlardaki Kepek İçin Maske

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
dogal-epilasyon-yontemleri
Doğal Epilasyon Yöntemleri Nelerdir

Kapat