Okul İçin Saç Modelleri Ve Yapılışları

Okul İçin Saç Modelleri Ve Yapılışları
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.234 kez okundu.

Okul İçin Saç Modelleri Ve Yapılışları

                Okula giden bayanların saçlarına nasıl bir model uygulayacağı çok mühimdir. Neticede hem şık ve gösterişli olmalı, hem de okul statüsüne uygun olmalıdır. Bu yazımızda sizlere okul için saç modelleri ve yapılışlarından bahsedeceğiz. Okul çağında ki çocukların dikkat etmesi gereken bir çok şey vardır. Bunların başında da tercih edecekleri kıyafetler kadar saç modelleri de gelmektedir.Tercih edeceğiniz saç modeli hem sizin istediğiniz gibi olmalı hem de okul şartlarına uygun olmalıdır. Bu yüzden abartı saç modellerini tercih etmemelisiniz.

Kısa saçlar için 3’lü düğüm modeli

                Bu model orta ve kısa saçlar için daha uygundur. Öncelikle saçlarınıza biraz hacim kazandırmak için dalgalı fön çekmeyi ya da maşa yapmayı deneyebilirsiniz. Sonrasında ise alt kısımda paylaştığımız videoyu izleyip oradaki uygulamaları yaparak bu modeli uygulayabilirsiniz.

Okul İçin Saç ModelleriKısa saçlar için örgülü saç modeli

                Biraz önce aktardığımız örnekte olduğu gibi, orta ve kısa saçlı hanımlar yapabilir. Bu modelde ekstra vermemiz gereken bilgi, uzun saçlılar da rahatlıkla uygulayabilirler. Alt kısımdaki videoda modelin yapılışının videosunu paylaşıyoruz.

Okul İçin Saç Modelleri Ve YapılışlarıUzun saçlar için örgülü topuz

                Geniş bir perspektiften bakılacak olursa görülüyor ki okulda saçların ön tarafa yığılması, gözleri kapatması, dikkati dağıtması hoş karşılanmıyor. Bu sebepten dolayı bazı kızlar için örgülü topuz modelini sunuyoruz. Modelin yapılışını videoda görebilirsiniz.

Okul İçin Saç ModeliUzun saçlar için zincir örgü

                Bu kısımda iki farklı modelden bahsedeceğiz. İlki; kısa saçlı hanımlar için. Yukarıdaki resimde göründüğü gibi saçın ön bölümüne uygulamayı deneyebilirsiniz. Diğer bir yandan uzun saçlar için modeli sunuyoruz. Zincir görünümündeki örgü ilginisini çekenler için oldukça güzel bir alternatif. Şayet ön kısım hoşunuza gitmediyse arka taraftaki örgü yapmayı deneyebilirsiniz. Alt kısımdaki videoda yapılışı mevcut.

2016 Okul İçin Saç ModelleriUzun saçlar için at kuyruklı balıksırtı örgüsü

                Yalnızca okul için değil her yaştan hanımlar bu modeli uygulayabilirler aslında. Örgünüzün sonunda hoş bir toka ile süslendirebilir ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modelin örneklerine üstteki resimlerden ulaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz okul için saç modelleri ve yapılışları yazımızın sonuna geldik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
selülit-engelleme
Kadınların Kabusu Selülitlerden Kurtulma

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
unlulerin-sac-modelleri
Ünlülerin Saç Modelleri

Kapat