Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.087 kez okundu.

Son dönemde başta ünlü güzeller olmak üzere tüm dünya kadınları arasında oldukça yaygın bir estetik operasyon var; örümcek ağı estetiği. Acı, ağrı ve iş gücü kaybı olmadan, pratik bir yöntemle 10 yaş daha genç göstermeyi kim istemez? Yeni bir yöntem sayılmasına rağmen oldukça rağbet gören bu uygulama, ameliyatsız gençleşmek isteyen kadınlara güvenilir ve pratik bir seçenek sunuyor. Cildinizin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırmak, eski gerginliğini ve gençliğini geri getirmek için siz de örümcek ağı estetiği yöntemini tercih edebilirsiniz. Diğer estetik operasyonlara göre fiyatı biraz daha fazla olsa da, uzman kişiler tarafından yapıldığında, gerçek anlamda bir gençleşme vaat ediyor. Uygulama sonrası en az 7 yaş gençleşme vaat eden bu operasyon, yüzün dışında vücudun diğer bölgelerine de uygulanabiliyor.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatı

orumcek-agi-estetigi-nedir

Herhangi bir estetik operasyon için kesin bir fiyat vermek oldukça zor; çünkü diğer tüm sağlık hizmetlerinde olduğu gibi, örümcek ağı estetiği gibi estetik uygulamalarda da fiyatlar; uygulamanın yapılacağı şehre, merkeze ve doktora göre değişiklik göstermektedir.

Örümcek Ağı Estetiği Avantajları

İp ile germe yöntemi olarak da bilinen örümcek ağı estetiği, yaşı ilerleyen ve ciltte sarkma problemleri ile karşılaşan tüm kadınların rahatlıkla tercih edebilecekleri bir estetik uygulamadır. Aşırı sarkma ve gevşemeler üzerinde çok etkili değildir. Bu uygulamanın en büyük avantajı, ameliyatsız bir çözüm sunmasıdır. Eskiden daha genç görünmek için ameliyat masasına yatmak ve ortalama 1 hafta işten uzak kalmak gerekiyordu. Oysa bu estetik uygulama ile 10-15 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen estetik operasyon sonrasında ortalama 7-10 yıl geriye gidebilirsiniz.

orumcek-agi-estetigi-yaptiranlar

 

Sarkmalar, gevşemeler ve kırışıklıklar üzerinde etkili olduğu bilinen bu uygulama, etkiyi güçlendirmek isteyen kadınlar için PRP tedavisi ya da botoks uygulaması gibi işlemler ile birlikte de yapılabilmektedir. İlk kez yaptırdıktan sonra ortalama 2 yıl boyunca gergin bir görünüme kavuşacaksınız. Daha sonraki yıllarda yeniden yaptırdıkça uygulamanın etkisi 2.5 -3 yıla kadar çıkabiliyor. Örümcek ağı estetiği hakkında bilinen yan etkiler ise şöyle; ciltte hassasiyet, kısa süreli morarma, şişkinlik ya da ciltte büzülme görülebilir ancak yan etkileri geçicidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
İftarda Yediklerimizin Önemi
İftarda Yediklerimizin Önemi

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Doğru Beslenme Önerileri
Doğru Beslenme Önerileri

Kapat