Ozon Sauna İle Zayıflama

Ozon Sauna İle Zayıflama
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.429 kez okundu.

Ozon Sauna İle Zayıflama

Zayıflamak için sıradan uygulamalardan sıkıldıysanız sizin için farklı yöntemleri sunmaya devam ediyoruz. Bugün hep birlikte ozon sauna ile zayıflamanın yollarından bahsedeceğiz. Ozon, çok yoğun oksijenlendirme özelliğine sahiptir. Bununla vücudu atık maddelerden kurtara, hücreleri yeniler, cildin sıkılaşmasını, gençleşmesini, iyileşmesini sağlar. Stres azaltıcı, selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan ozon sauna, sıcak bir kabinin içinde deri aracılığı ile vücuda oksijen verme yöntemidir. Genellikle kilo vermek için kullanılan ozon saunası; kalça, bel, karın, bacak gibi bölgelerde oluşan yağ depolarını eritmek için iyi bir yöntemdir. Kişinin yaşına ve vücudun durumuna göre seans aralıkları ve dakikaları değişir fakat genelde haftada 2 gün olarak uygulanır. Bir seansta ortalama 200 ila 500 kalori yakılabilir.

Ozon terapisinin kilo verdirme haricinde birçok yararı vardır. Terleme yoluyla anında atılan toksinler, böbreklerimizi yormaz ve bu durum böbrek sağlığımızı etkiler. Hormonlarımızın sağlıklı ve normal seviyede çalışmasını sağlayarak sağlığımıza zararlı şeylerin olmasını engeller. Verilen yoğun oksijenden dolayı kan dolaşımımız hızlanır ve yorgun hissetmemize neden olan laktik asidin kanımızdan uzaklaşmasını sağlar. Vücutta oluşan ödemlerin, ağrıların oksijen yoluyla azalmasını sağlar. Vücudumuzu mikroplara karşı korur. Uygulama kan dolaşımı, solunum gibi fonksiyonları düzene koyduğu için strese neden olan hormon al sistemler bu yolla düzene girer. Beynimizin daha iyi çalışmasını sağlar. Bu uygulamayı yapan insanlar da depresyon gibi şikâyetlerin azaldığı görülür. Ozon saunanın belki de en önemli yararı, doku ve hücrelerin az oksijen alması sonucunda toksinlerin dokularda birikerek yarattığı kanser gibi hastalıkların oluşumunu engeller.

İleri derece kansızlık, kanın pıhtılaşmaması gibi rahatsızlıkları olan hastalarda bu uygulamanın yapılması yasaktır. Fazla alkol kullanan hastalarda da bu uygulama yapılmaz. Obezite, selülit, damar dolaşım bozuklukları, sedef, kronik stres, romatizma, diyabet hastaları da tedavilerine ek olarak ozon saunasından yararlanır. Sizlerde Ozon Sauna İle Zayıflayabilirsiniz. Bunun için size en yakın sağlık merkezine gelip muayene olarak hemen işleme başlayabilirsiniz. Sizlerde kısa bir sürede bunun olumlu sonuçlarını göreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Cildinize Bitkisel Çözümler
Cildinize Bitkisel Çözümler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
genclik-iksiri-limon-ve-sarimsak
Gençlik İksiri Limon ve Sarımsak

Kapat