Pınar Altuğ ve Sinem Kobal Güzellik Sırları

Pınar Altuğ ve Sinem Kobal Güzellik Sırları
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 10.832 kez okundu.

Pınar Altuğ Güzellik Sırları

 • Pınar Altuğ eski zamanlarda mankenlik yapıyordu, şimdiki yıllarda ise oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanmış durumda. Ünlü oyuncumuz güzellik sırları içinde en önemli şeyin mutluluk olduğunu söylüyor, tabi cilt bakımı da güzelliğin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu dile getiriyor.
 1. Pınar Altuğ geceleri bakım yaparken kendi hazırladığı doğal kremi kullanmayı tercih ediyor. Geceleri yatmadan önce mutlaka nemlendirici maskesini ve peeling yapmayı ihmal etmiyor.
 2. Güzellik için estetiğin çok gerekli olmadığını düşünüyor, fazla estetik yaptırmak insanların yapay durmasına neden oluyor, ben de doğallıktan uzaklaşmamak için estetiğin fazlasına karşıyım diyor.
 3. Ünlü oyuncumuzun sıradaki güzellik sırrı ise cansız derileri vücuttan atmaktır. Ayda 1-2 defa hamam gidip kese yaptırarak vücudunu cansız derilerden arındıran güzelimiz, hamam sonrası nemlendirici kullanarak cilde eski canlılığını da geri kazandırıyor.
 4. Pınar Altuğ birden zayıflamak için diyet uygulamadığını söylüyor. Güzelliğinizi ve formunuzu korumak için bolca sebze ve meyve tüketirseniz zaten kilo alma gibi bir problemin olmayacağını dile getiriyor.
 5. Pınar Altuğ’un sıradaki güzellik sırrı ise banyosu, hafta 1 gün yosun banyosu yaparak cildini yenilediği gibi metabolizmanın da hızlanmasını sağladığını söylüyor.
 6. Pınar Altuğ fit bir vücut için sporun şart olduğunu söylüyor. Her gün mutlaka tenis oynayarak bütün vücudunu çalıştırdığını söylüyor. Her bayanın fırsatı oldukça tenis oynamasını gerektiğini söylüyor.
 • Siz de ünlü oyuncumuzun güzellik sırlarını uygulayarak güzel ve bakımlı görünebilirsiniz.

Sinem Kobal Güzellik Sırları

 • Sinem Kobal, oynadığı dizi ve filmler nedeni ile sürekli gözler önünde olan bir oyuncu. Bu yüzden cilt bakımı, saç bakımı onun için ayrı bir öneme sahip. Güzellik sırları hakkında verdiği bilgileri sizler için bir araya topladık.
 1. Sinem Kobal’dan saç bakım sırları; Sinem Kobal saç bakımı için evde uyguladığı yöntemlerin dışında kuaföre de sıklıkla gidiyor. Saçları hassas olduğu için birçok kişiye göre bakımına daha çok özen göstermesi gerekiyor. Kuaförüm kendi yöntemlerini uyguluyor, ben ise evde düzenli olarak yılan yağı kullanıyorum. Bu sayede saçlarımdaki kırılmalar azalıyor ve parlaklaşıyor. Ünlü oyuncumuz saç güzelliği için çok büyük masraflar yapmadığını söylüyor, aktarlardan uygun fiyata aldığı bitkisel yağlar ile bakımını tamamlıyor. Yılan yağının kötü kokusundan kurtulmak için saçta 30 dakika beklettikten sonra yıkamak yeterli oluyor.
 2. Sinem Kobal için makyaj en önemli güzellik sırları arasında yer alıyor. Tabi, makyaj dediğimizde aklınıza abartı bir şey gelmesin, nemlendirici ve dudak parlatıcı sürerek dışarı çıkıyor. Özellikle güneşin olumsuz etkilerinden kurtulmak için yaz, kış düzenli olarak güneş kremi kullanıyor.
 3. Sinem Kobal cildinin bakımı için 2 hafta bir güzellik merkezlerini ziyaret ediyor. Güzellik merkezlerine gitmediği zamanlarda ise bal ve maya maskesi yaparak cildini güzelleştiriyor. Balın içerdiği nemlendirici ile cildin nem oranını ayarladıktan sonra kırışıklar için de maya maskesinin bire bir olduğunu söylüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Avokado Saçı Uzatımı
Avokado Saçı Uzatır Mı?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
saç-besleyen-besinler
Saçlarınızı Besleyecek Besin Önerileri

Kapat