Radyo Frekans İle Zayıflama

Radyo Frekans İle Zayıflama
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.704 kez okundu.

Radyo Frekans İle Zayıflama

Günümüz insanının güncel hayatın koşuşturması içerisinde en sık yaşadığı problemlerden biri kilo fazlalığı sorunu olup, şehir hayatının vermiş olduğu negatif etkiler ve buna bağlı olarak gelişen beslenme bozuklukları ile hareketsiz bir yaşam tarzı bu sorunu tetiklemekte, dikkat edilmediği takdirde ciddi sağlık sorunlarına varan tahribatlara neden olabilmektedir.

Vücudun tamamında yaşanan fazla kilo sorunu bazen boyut değiştirmekte ve karşımıza lokal yağlanma sorunu olarak çıkmaktadır. Yeni bir elbise alırken belki de çoğumuzun başına gelmiştir. Beli olur bacakları dar gelir, boyu uymuşken genişliği uymaz. Yani bedenin alt tarafı ile üst tarafı arasında bir uyumsuzluk söz konusudur. Bunun çoğunlukla asıl nedeni bölgesel yağ fazlalıkları dır. Kilo vermek için birçok yöntem denediğinizi ve başarılı olamadığınız için farklı yollara başvurduğunuzu düşünüyorum. Fakat şunu iyi bilmelisiniz ki bir diyet yada egzersizleri yapmadan önce mutlaka doktor kontrolünden geçmelisiniz. Özellikle riskli diyetleri uygulamaktan vazgeçin bunun yerine daha uzun sürede daha başarılı olacak diyetlere yönelin. Diyet yapmanın yanı sıra spor yapmayı da ihmal etmeyin. Spor her zaman diyetlerin tamamlayıcısı görevini üstlenmiştir.

Geçmişten günümüz bir çok zayıflama yöntemi mevcut olmakla beraber, lokal şişmanlıklar söz konusu olduğunda bu yöntemlerden bir çoğu başarısız olmakta, genellikle bu tip fazlalıkları olduğu bölgelere çeşitli tıbbi yöntemler uygulama zorunluluğu doğmaktadır.

Günümüzde kullanılan tıbbi yöntemlerden bazıları oksijen tedavisi, kavitasyon, akustik dalga ve radyo frekansı ile zayıflama yöntemidir.

Radyo Frekans ile Zayıflama

Diyet ve egzersizin tek başına işe yaramadığı lokal bölge zayıflamalarında kullanılan metotlardan birisidir. Buradaki çalışma prensibi, çeşitli seviyedeki radyo frekanslarının derinin en alt katmanlarına kadar iletilerek, uzun yağ asidi zincirlerinin kırılması ve buna bağlı olarak yağların yakılması ilkesine dayanmaktadır. Bu yöntem vücudumuzun her bölgesine uygulanabilecek nitelikte olup hemen hemen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yöntem uygulama sırasında kişiye herhangi bir acı yâ da ağrı vermemekte, gayet konforlu bir yöntem olarak bilinmektedir. Bayanlarda kalça, karın, basen içi ve özellikle kol içlerinde son derece etkili sonuçlar vermekte, erkelerde ise özellikle karın bölgesinde fazlalıkların yok edilmesi maksadıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Çillerden Kurtulmanın Yöntemleri
Çillerden Kurtulmanın Yöntemleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kepekten-kurtulmanin-yollari
Kepekten Kurtulmanın Yolları

Kapat