Rihanna Saç Modelleri

Rihanna Saç Modelleri
16 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.202 kez okundu.

R&B denince dünyada ilk akla gelen isimlerden biri olan Rihanna, sesi ve şarkıları ile olduğu kadar güzelliği ve yaptıkları ile de dikkat çekiyor. Genç yaşına rağmen bugüne kadar birçok saç modeli ve rengi deneyen ünlü şarkıcı, her saç tarzı ile güzel görünmeyi başarıyor. Kısa, uzun, düz, kıvırcık, kızıl, siyah ya da sarı… Asimetrik kesim, tek tarafı kazınmış saç modelleri gibi saç kesimlerinde öncü isimlerden biri olan Rihanna’nın bugüne kadar kullandığı saç modelleri hakkında ufak bir araştırma yaptık ve en beğendiğimiz modelleri bir araya getirdik. İşte tarzı, duruşu ve havası ile her ortamda dikkat çekebileceğiniz Rihanna saç modelleri

rihanna-sac-modelleri-

 

Şu sıralar oldukça moda olan bu saç modeli, favorimiz olan Rihanna saç modellerinden. Asi bir tarza sahip olan bu saç modeli, her ne kadar küçük bir oğlan çocuğu gibi kısacık kesilmiş saçlar olsa da, doğru bir kesim ile tıpkı Rihanna’da olduğu gibi feminen bir duruş sağlıyor. Saçın uzun tutulan ve yüze düşürülen tutamı da saç modelinin tarzını farklı bir boyuta taşıyor ve feminen detaylar da taşıyor.

rihanna-sac-modelleri-2

 

Ünlü şarkıcı uzun bir dönem bir tarafını 2 numaraya vurdurduğu modeller kullandı. Hem kısa hem de uzun saç modellerinde bu modelin öncü isimlerinden biri olduğunu söylesek yanlış olmaz. Farklı görünmek isteyen ve kendi tarzını saçlarına da yansıtmak isteyen cesur kadınlara hitap eden bir model. Saçlarınızı kısa kestirmeye cesaret edemiyorsanız, Rihanna saç modelleri arasında yer alan bu dikkat çekici modeli de tercih edebilirsiniz.

rihanna-sac-modelleri-

 

Ünlü şarkıcının bugüne kadar kullandığı en normal görünen saçlardan biri. Diplerden birkaç ton açık balyajlarla hareketlendirilen bu model, ünlü şarkıcının modern görüntüsünü tamamlıyor. Genellikle farklı görünmeyi tercih etse de, zaman zaman klasik modelleri de kullandığını görüyoruz. Siz de saçlarınızda farklılık yaratmak için, kendi saç renginizden birkaç ton açık balyajları tercih edebilirsiniz.

rihanna-sac-modelleri-

Ne kadar cesur olunabilir? sorunuza bir cevap da bu model oluyor. Bir süre kullandığı sarı saçlarını bir davette bu şekilde kullanması, tüm dikkatleri üzerine toplamaya yetmişti….

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Evde Saç Rengi Açma Yolları
Evde Saç Rengi Açma Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
doğal-tadlandırıcılar
Doğal Tatlandırıcılar

Kapat