Saçı Dökülenlere Müjde

Saçı Dökülenlere Müjde
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.307 kez okundu.

Saçlarımız bizi biz yapan, bizi havalı gösteren en önemli uzuvlarımızın arasındadır. Dökülen yada seyrelen saçlarımız moralimizi bozduğu gibi görüntü olarak da sinir bozucu bir durum meydana getirebiliyor. Bu yüzden saçlarımız daha dökülmeden önlemini almalıyız ve bu sorunun önüne geçmeliyiz. Piyasa da bioxin gibi bi bir çok saç bakım ürünü satılmakta ama bu ve bunun gibi kaliteli ürünleri kullanırken yanında doğal ürünler de kullanmamız bizim için büyük fayda sağlayacaktır. Tabiatın bize sunduğu zenginlikleri değerlendirerek faydalı karışımlar yapmayı da ihmal etmemeliyiz. Araştırmalar sonucunda sizler için faydalı, doğal karışımlar bulan ve doğal bitkiler ile uğraşan uzmanlar mevcut. Bizde sizler için bu ve bunun gibi bitkisel karışımları takip ederek bilgi sahibi olmanızı amaçladık. Şimdi sizin için sunacağımız bu karışım sayesinde bir kaç ay sonrasında saçlarınızda ki farkı göreceksiniz.Harika saçlara sahip olmanız için yapacaklarınız şunlar;

* Isırgan otu
* Kırk kilit otu( at kuyruğu bitkisi)=> içerisinde silisyum mevcut ve saçların hızlı ve güçlü olarak uzamasını sağlıyor.
* Biberiye bitkisi=> kepeğe karşı mücadele sağlıyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.
* Lavanta otu=> hücre yenilenmesini sağlıyor ve saça parlaklık veriyor.
* Yeşil Çay=> antioksidan özelliğine sahip ve içerisinde bepantenol var saç kırığına iyi geliyor.
* Şerbetçi otu=>kan dolaşımını hızlandırıyor.
* 250 ml. sıcak su
* Elma sirkesi=> saça parlaklık sağlıyor.

Yukarıda belirtilen karışım Aktarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Hande Polat tarafından ATV’ de bir program da verilmiştir.Hande Polat’ın belirttiği bu bitkileri bir kabın içerisin de 15 dakika sıcak su ile demledikten sonra haftada 2-3 kere  duştan önce 30 dakika kadar saçınızda bekleterek saçınızın bu suyu emmesini sağlamalısınız ve hemen sonra duşa girerek tercihen bitkisel şampuanlar ile yıkanmayı denemelisiniz. Bir kaç ay sonra saçlarınız eskisinden çok daha iyi olacaktır çünkü bu karışımın içerisinde olan etken maddeler sayesinde gözle görülür bir gelişme sağlanacaktır.Saçlarınıza iyi bakmak sizi her zaman daha iyi hissettirecektir.Güçlü, kepeksiz ve gür saçlar için bu karışımı denemeniz size bir tavsiyemizdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
uyku-sağlık-3
Uykunun Sağlık için Önemi

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
hamilelikte-folik-asit-iceren-besinler
Hamilelikte Folik Asit İçeren Besinler

Kapat