Şems Aslan Peeling Önerileri

Şems Aslan Peeling Önerileri
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 26.160 kez okundu.

Şems Aslan Peeling Tarifleri

  • Cildimizin her daim sağlıklı ve canlı görünmesi için günlük temizliğe önem göstermeliyiz. Özellikle birçok bakım yöntemi deniyoruz ama belki hepimiz bu bakımları kirli ciltte yapıyoruz ve bu yüzden de yararını göremiyoruz. Bir bayan olarak haftada 2-3 defa cilt bakım günü olarak kendinize zaman ayırmanız sayesinde uzun yıllar boyunca parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Yaşadığımız hayatın yoğun temposu, kirli hava, stres bunlar hep sağlımızı ve cildimizi olumsuz etkileyen nedenlerdir. Bütün bu olumsuzluklardan kurtulmak için Şems Aslan peeling tariflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

sems-aslan-peeling

Şems Aslan Doğal Açıcı Peeling

  • Ciltteki ölü deriler yüzünden olduğumuzdan daha yaşlı görünürüz, Şems Aslan peeling tarifi ile birlikte cildimizdeki ölü derilerden kurtularak iyi bir görünüm kazanabileceğiz.
  • Malzemeler; 1 yemek kaşığı limon suyu, bir kahve fincanı pamuk yağı, bir kahve fincanı tuz, 1 bardak su ve bir bardakta haşlanmış fasulyemizi hazır bekletiyoruz.
  • Uygulama; buradaki haşlanmış fasulyeleri cildinize direk uygulayarak doğal açıcı şeklinde kullanabilirsiniz. Diğer malzemeleri bir kapta iyice karıştırdıktan sonra pamuk yardımı ile cildinizin bakım yapmak istediğiniz bölümüne sürün, fasulyeleri bu malzemelerin içinde karıştırmıyoruz, onu ayrı bir maske gibi kullanıyoruz. Bu doğal açıcı peeling sayesinde cildimizdeki beyazlamayı fark edeceğiz.

Şems Aslan Cilt Arındırıcı Peeling

  • Bir bardak soğuk su ve bir çay kaşığı limon suyunu karıştırarak cildimize pamukla sürüyoruz ve cildimizi temizliyoruz. Daha sonra yeniden bir pamuk alıp zeytinyağına ve sonra tuza batırarak temiz cildimize uyguluyoruz, böylece cilt rengimiz açılıyor ve temizleniyor.
  • Şems Aslan Siyah Noktalar için Peeling
  • Malzemeler; 2 tane ceviz içi, bir çay kaşığı gliserin ve bir çay kaşığı limon suyunu tedarik ettikten sonra ceviz içlerinin kabuklarının soyulması için kavuruyoruz ve akabinde toz haline gelene kadar eziyoruz. Limon ve gliserini de karıştırdıktan sonra cildimizi masaj yaparak sürüyoruz. Bu maske sayesinde ciltteki siyah noktalar azalacak, sivilce veya başka nedenden dolayı oluşan lekelerin rengi açılacak ve cildiniz yumuşacık ve beyaz olacak. Eğer bu maskeyi ilk defa uyguluyorsanız haftada 3 defa yapabilirsiniz, ilerleyen zamanlarda haftada 1’e ve son olarak da ayda 1 uygulayarak güzel bir bakım düzeni hazırlamış olacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Elma Maskesi Nasıl Yapılır
Elma Maskesi Nasıl Yapılır?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
botoks-nedir-nasil-yapilir
Botoks’ u Her Yerde Yaptırmayın !

Kapat