Tüyleriniz Daha Az Olsun İster Misiniz ?

Tüyleriniz Daha Az Olsun İster Misiniz ?
17 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.553 kez okundu.

Bayanlar vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak veya onları azaltmak için bir takım bitkisel karışımlar bulmuşlardır. Deneme yanılma yöntemleri ile bulunan bu karışımlar kişinin ihtiyaçlarını karşılama adına hiçte azımsanmayacak sonuçları beraberinde getirmiştir.Kendilerindeki değişimleri gören insanlar , buldukları bu karışımları ağızdan ağza yaydıkları için eskiden zamanlardan bugüne dek bu karışımlar kullanılmayı sürdürmektedir.Bitkisel çözümlere sıcak olan insanlar tarafından evde basitçe hazırlanan bu tarifler ile cildinizi istenmeyen tüylerden arındırarak daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bitkilerin gücünden faydalanarak cildinizde istenmeyen bölgelerde çıkan can sıkıcı tüyleri azaltmanız mümkün. Düzenli olarak uygulandığında bu tarifler tüyleri azaltmada size yardımcı olacak ve sizin yüzünüzü gülümseten sonuçlarıyla bir çok kişiye tavsiyede bulunabilmenizi sağlayacaktır.

TÜYLERİNİZİN AZALMASI İÇİN GEREKEN MALZEMELER

* 15 gram nişasta
* 30 gram lanolin
* 25 gram kırlangıç otu özütü
* 10 gram vazelin

Bu malzemelerden nişastayı hariç bırakıp diğerlerini bir araya getirin ve benmari usulü eritin. Malzemeler eridiğinde nişastayı da ekleyip karıştırın. Hazır hale gelen maskeyi soğuduktan sonra vücudunuzda istenmeyen bölgelerde çıkan tüylere sürün.Elde edilen bu karışımı 8 saat boyunca cildinizde bekletin.8 saatlik sürenin sonunda sıcak suyla cildinizi yıkayarak bu maskeden arındırın.

Yapmanız gerekenler sadece bu kadar… Ucuz ve zahmetsiz olan bu kür çarşı, pazardan alacağınız kolay bulunan malzemeler ile elde edebileceğiniz cinsten. Haftada 2 kez uygulanmak suretiyle bir kaç hafta boyunca uygulandığı taktirde olumlu sonuçlar görmenizi sağlayacaktır.Çalışan yada öğrenci olduğunuzu var sayarsak, ne kadar yoğun olursanız olun Cumartesi ve Pazar gününüzü kendinize ayırarak bu karışımı istenmeyen bölgelerinizdeki tüyleriniz üzerine uygulayıp kendinizi 8 saat kadar şımartabilirsiniz. 8 saat sonunda sıcak yada ılık bir duş alarak karışımı sürdüğünüz bölgeyi temizleyebilirsiniz.

Size sunduğumuz tavsiyeleri denemeli ve kaybedecek bir şeyinizin olmadığını görebilirsiniz. Deneyimlerle sabit olan bu karışımları bedeninize uygularken, bitkilere karşı veya size sunduğumuz malzemelere karşı alerjisi olan kişiler tabi ki doktorlarına danışarak bu ve bunun gibi karışımları ciltlerine uygulamalıdırlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
boyun-kirisikliklari-icin-maske
Boyun Kırışıklıkları için En Etkili Maske

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
doğal sivilce maskeleri
Sivilce İzlerini Gideren Maske Tarifi

Kapat