Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir

Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir
9 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 3.551 kez okundu.

Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir

  •    Her geçen gün televizyonlarda ünlüleri takip ediyoruz. Onlara her baktığınızda bir iç çekerek: “Ben niye bu kadar güzel değilim” diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu şekilde düşünen eminim ki milyonlarca insan var. Bu yazı da sizlere ünlülerin güzellik sırları nelerdir bunları anlatacağım.

unlulerin-guzellik-sirlari

  •    Öncelikle, Jessica Alba’dan başlayalım. Jessica Alba çok küçük yaşlardan beri kendi yiyeceklerini ailesine hazırlatmamış. Çünkü, ailesi çok fazla kilolu olduğu için erken yaşta zararlı yemeklerden kaçınmaya karar vermiş. Jessica Alba, kesinlikle dışarıdan hazır yiyecekler almıyor, kendi hazırladığı yemeklere de sadece zeytinyağı kullanıyor. Sabah kahvaltısında yulaf içeren besinler ve taze meyve tüketiyor, öğlen balık ya da sebze yiyor ve akşamları sadece yoğurt ya da yağsız, tuzsuz salata ile günü kapatıyor. Kimimiz için bu program ağır gibi görünse de güzel görünmek için biraz fedakarlık yapmamız gerekiyor.
  •   Gwen Stefani, doğumdan önceki dönemde formundan epey uzaklaşarak kilo almıştı, daha sonra profesyonel yardım alarak günde 1-2 saat spor ve diyet programı ile eskisinden daha iyi bir form yakaladı. Bu formu yakalamak için de karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durdu. Günün öğünlerini yeşillik ve balık gibi sağlıklı ürünler ile beslenerek geçirdi ve güzel bir form yakaladı.
  •    Jessica Simpson, saçlarının muhteşem görüntüsü ile tanınan bu güzel bayanın sırrı ise zeytinyağıdır. Duş aldıktan sonra mutlaka saçlarına zeytinyağı sürerek saçlarının gür ve canlı kalmasını sağlıyor.
  •    Christina Aguleira, her gün bir saat koşu yapıyor, kesinlikle dışarıda fast-food tarzı yiyecekler tüketmiyor. Hazır yiyecekler yerine taze sebze ve meyveler tüketiyor, her gün bol miktar su tüketen güzelimiz bu sayede formunu her daim koruyor.
  •   Julia Roberts, Öncelikle güzelliğin mutlu olmaktan geçtiğini düşünüyor. Ailesini ve arkadaşlarını çok seviyor ve her gün gülümsemeyi de ihmal etmiyor. Gülümsemesi ile meşhur olan güzelimiz, güzel bir gülümseme için diş bakımının önemli olduğunu belirtiyor, her gün düzenli olarak diş beyazlatıcı ve diş macunu ile bakımı yapmayı ihmal etmiyor. Ayrıca, düzenlik olarak limonlu adaçayı tüketiyor. Ev işlerin kendisi yapıyor ve her gün düzenli olarak hareket ediyor. Merdivenden inip çıkarak bacak güzelliğini sağlıyor, haftada ortalama 7000 merdiven inip çıkıyor ve bu sayede formda kalıyor. Tabi, sadece spor yeterli değil, doğal yemekler ile besleniyor, yani bütün ünlülerin güzellik sırları arasında doğal beslenmenin önemini görebiliyoruz.
  •   Live Tylor, cildinin muhteşem görüntüsüyle tanınır, bu görüntüyü de Hindistan cevizinin suyunu içerek sağladığını belirtti. Ayrıca, düzenli olarak nemlendirici kullanıyor, cildini doğal yollardan nemlendirmek için de taze salatalık suyu tüketiyor.
  •    Monica Bellucci, yaşına rağmen muhteşem bir görüntüsü var, bu görüntüyü de düzenli beslenmek, sevmek ve tecrübelerine bağlıyor. Güzel görünmenin sırlarını da hafif makyaj, farklı kıyafetler ve hoş bir parfüm olarak dile getiriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Eksik Dişlerin Sağlığa Zararları Nelerdir
Eksik Dişlerin Sağlığa Zararları Nelerdir?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
diyeti-yine-bozdum
Diyet Neden Bozulur?

Kapat