Yazlık hırka modelleri

Yazlık hırka modelleri

2016 bahar ve yaz sezonu yaklaşmışken, elbette ki, yazlık hırka modelleri bayanların göz atmak istedikleri arasında. Peki, yaz sezonu için daha çok hangi hırka modelleri sizlere yardımcı olabilir? Bu konuda bazı modellere yer vererek sizlere yardımcı olalım.

Beyaz hırka modelleri

Elbette ki açık tonlar, yaz sezonu için daha uygun olarak tercih edilmektedir. Sonuç olarak sıcağın etkisinden uzak durmak için, açık tonlar sizlere yardımcı olabilecektir. Bu konuda da yazlık beyaz hırka modelleri seçimleriniz arasında olacaktır. Yarım kol ve uzun kol kesim detayları ile şekillendirilen, kısa ya da uzun beden seçenekleri tercihlerinden olmaktadır.

Yarım kollu hırkalar

Daha ferah, rahat ve konforlu bir giyim için, kısa ya da uzun hırka modelleri arasında, yarım kollu olarak dizayn edilen modellerden destek alabilirsiniz. Bu ürünlerde genel olarak sade tasarımlar ön plana çıkarken, elbette ki üzerinde taş süslemeler ve işlemeler bulabilmekte mümkündür.

Dantelli hırkalar

Bayanların dantel kumaşlara ne kadar önem verdiğini biliriz. Bu durumda da 2016 yaz sezonuna uygun olarak dizayn edilen, dantel kumaşlardan üretilmiş olan yazlık hırkalar, sizlerin seçimlerinden olabilir. Yarasa kol, normal kol ve normal kalıp seçenekleri ile tercih yapabilmeniz mümkündür.

Eğer ki salaş bir tarza sahipseniz, uzun hırka modelleri arasında, bol kesim detayları ve büyük düğme detayları sizlerin göz atmak istediklerinden olacaktır. Yine cep detaylı hırkalar da gözlerinize hitap edenler arasında sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
pop-art-makyaj-
Pop Art Makyaj

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Yağlı Ciltler İçin Öneriler
Yağlı Ciltler İçin Öneriler

Kapat