Yeni Cilt Bakım Ürünleri

Yeni Cilt Bakım Ürünleri
19 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 3.676 kez okundu.

Neatrougena ve Avon

  •    Evet bayanlar, cilt bakımı için gerekli en yeni ürünler hakkında bilgi vereceğim. Avon ve Neatrougena, kadınlar için vazgeçilmez markalar haline gelmiştir, bu firmaların çok tutulmasının ana sebebi de ürettikleri kaliteli ürünlerdir. Neatrougena Pore and Shine ve Avon Ultra Color Bold iki büyük firmanın yeni ürünleri ve bunların çok ses getireceğine inanıyorlar.

Neatrougena Pore and Shine

  •    Visibly clear ürün listesine bir yenisini ekleyen Neatrougena, mandalina ve limon içeriğine sahip bu cilt bakım ürünü sayesinde yumuşak ve düzgün bir cilde sahip olacağınızı vaat ediyor.
  •    Bayanların en büyük cilt sorunlarından biri de yağlı bir cilde sahip olmamızdır, bu yeni ürün pore and shine temizlik jeli sayesinde cildimizdeki yağlar azalırken çok kuru ve kötü bir görüntü de bırakmayacak. İçerdiği doğal mineraller sayesinde cildin yağlanmasına neden olan bölgelere temas ederek cildin tekrar yenilenmesini ve canlılık kazanmasını sağlıyor. Özellikle aşırı kirli havadan ve geniş gözeneklerden dolayı tıkanan deri altlarını derinlemesine açarak sebum oranını yüzde 85’e kadar azaltabiliyor. Diğer birçok ürün gibi cildi aşırı kurutmuyor ve ferah kokusu ile de gönüllerde taht kuruyor.
  •    Diğer ürün ise pore and shine peeling jeli olarak geçiyor, bu jel sayesinde gözenekler temizlenmekle kalmıyor, sıkılaşarak cilt daha genç bir görünüm kazanıyor. Cilt üzerindeki aşırı parlamayı fark edilir derecede azaltırken ciltte yer alan sebum oranını yüzde 77’ye kadar azaltabiliyor.
  •    Bakalım bu ürün sayesinde yağlı cilde sahip arkadaşlarımız normal bir cilde sahip olabilecek mi, göreceğiz.

Neutrogena-Pore-Shine

Avon Ultra Color Bold Ruj

  •    Makyaj denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Avon, yeni rujunu tanıttı. Bir kadın için dudaklar en önemli noktalarda, bu yeni ürün sayesinde tek seferde yapılacak sürme işlemi ile bütün dudak kapanabiliyor. İçerdiği yoğun renk sayesinde diğer rujlara oranlar daha kalıcı olabiliyor.
  •    Birbirinden farklı 15 renk ile yazın bitimine bomba gibi gireceksiniz.

Avon-Ultra-Color-Bold

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Diyet ve Beslenme
Diyet ve Beslenme

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
pratik-güzellik-sırları-3
Pratik Güzellik Sırları

Kapat