Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı Etek Modelleri

 

Yırtmaçlı etekler bayanların özel gün ve organizasyon konseptlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hem sizlere daha kadınsı bir görünüm kazandırmaları hem de çok şık görünmeleri yırtmaçlı etekleri tüm etek modellerinin bir adım önünde tutmaktadır.

İster spor tarzlarda isterseniz klasik tarzlarda yırtmaçlı etek modelleri’ni bulabilirsiniz. Her kategori için rahatlıkla kullanabileceğiniz yırtmaçlı eteklerde farklı kumaşlar ve farklı renkler kullanılabiliyor. Bu renk ve kumaş çeşitliliği yırtmaçlı etek modelleri’nin her alanda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Spor tarzlara sahip olan bayanların yırtmaçlı etek modelleri arasındaki tercihleri genellikle penye eteklerden veya kot eteklerden yana oluyor. Mini eteklerde küçük bir yırtmaç detayı kıyafetinize daha farklı bir hava kazandırıyor. Yırtmaç detayı uzun eteklerde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Hem gençler hem de ileri yaşlardaki bayanlar uzun ve yırtmaçlı etekleri rahatlıkla kullanabilirler. Eğer özel bir organizasyona katılmayı düşünüyorsanız uzun yırtmaçlı etekleri tercih edebilirsiniz. Uzun eteklerde de kısa eteklerde de yırtmaç detayını bazen arka bazen de ön kısımda bulabilirsiniz.

Klasik giyim tarzlarına hitap eden şık eteklerde yırtmaç detayları genellikle arka kısımda yer alıyor. Kalem eteklerde ise bu yırtmaç detayı bazen önde olabiliyor. Önden yırtmaçlı etekler daha alımlı ve daha seksi görünmenizi sağlayacaktır. Yırtmaçlı etek modelleri de diğer etek modellerinde olduğu gibi farklı renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Siyah etekler bu kategoride en fazla kullanılan renkler arasında bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kolay-eyeliner-nasil-surulur
Kolay Eyeliner Çekme Önerileri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
leopar-goz-makyaji-nasil-yapilir
Leopar Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?

Kapat