Yumurtanın Gücünü Hissedin

Yumurtanın Gücünü Hissedin
21 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.954 kez okundu.

Saçlarımız , kendimizi iyi hissetmemiz için başımızın tacı ettiğimiz bir organımızdır. Tabiki her güzelin bir derdi vardır ve zahmet çekmeden isteklerimize ulaşamayız. Saçlarımıza bakım yaptırmak için bazen kuaföre gitmek için bile zaman bulamıyoruz. Zamanla saçlarımız yıpranıyor ve parlak görünümünü yitiriyor.Aslında saçlarımızın canlı olan kısmı saç derimizdir. Uzayan kısımların dış kısmı ölü, iç kısmı ise kafa derisine yakın yerleri canlıdır. Asıl yapmamız gereken ölü kısmı değil de canlı kısmı beslemektir.Saçlarınız için doğanın gücüne sığınmayı ve tabiatın bizim için sunduğu kolay bulacağımız bir besin olan yumurtadan faydalanmayı düşünebilirsiniz yumurtanın gücünü kullanarak Saçlarınızın daha kuvvetli ve parlak olması için evde çok kısa sürede uygulayabileceğiniz küçük bir çözüm önerimiz var;

SAÇLARINIZ YUMURTAYLA BESLENSİN !

Evimizde birçok yemekte kullandığımız, belki de her sabah yediğimiz yumurtayı saçınıza süreceğiniz hiç aklınıza geldi mi ?

Size sunduğumuz bu öneriyi hemen uygulayabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler…

Tüm saç derinize uygulayabileceğiniz sayıda yumurtayı bir kaba kırın.( Yumurtanın sarısı daha çok işimize yarıyor aslında ama beyazlarını da atmak olmaz. Beyazını değerlendirebilecekseniz ayırın.) Sadece saç diplerinize yumurtayı iyice sürün.Ondan sonra yumurtayı saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Saç diplerinizin emdiği yumurtalar sonuca en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.Saçınıza sürdüğünüz yumurtayı en fazla 1 saat kadar bekletin. Zaten belli bir süreden sonra başınızda kuruyacak. 1 saatten fazla bekletirseniz arındırması zorlaşacaktır ve günün sonunda arınmayan saçınızın koktuğunu hissederek o psikolojide uyumaya çalışmaktansa deneyimlerle sabit kaldığımız süre 20-25 dakikadır.

Bu saç bakım kürünü haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz.Yumurtanın gücünü bir kaç hafta sonra saçlarınızda hissedeceksiniz ve böylece saçlarınız daha kısa sürede uzayacak ve uzayan saçlarınız öncekilere göre daha sağlıklı olacaktır. Yıpranan, kırılan,dökülen, kuru duran saçlar için ideal olan bu saç maskesi size farklı bir deneyim yaşatacaktır.

 

Etiketler:

Yumurtanın Gücünü Hissedin Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Açıkcası ben bu karışımı uyguladim ve son derece memnun kaldim saci muhtesem yapio tavsiye ederim diyor ki:

    Yani bayildim bu karisima her anlamda

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Beautiful girl with clean fresh skin, white background
Cilt Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
oturarak-gobek-karin-eritme-egzersiz-hareketleri
Oturarak Yapılan Karın-Göbek Yağları Eritme Egzersizleri

Kapat