Yüz Gençleştirme Milano Yüz Liftingi

Yüz Gençleştirme Milano Yüz Liftingi
12 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 5.089 kez okundu.

milano-yuz-liftingi-nedir

Milano Yüz Liftingi Nedir

  • Yüz gençleştirme yöntemlerinde en çok korkulan yöntem iğnedir. Millet olarak iğneye karşı fobimiz var ve canımız da biraz tatlıdır hani… Eski yüz gençleştirme yöntemlerinde yüzde çeşitli morluklar, şişmeler ve yaralardan dolayı kötü görüntüler oluşuyordu. Milano yüz liftingi yöntemi sayesinde artık bu sorunlar tarihe karışıyor.
  • Milano yüz liftingi tedavisinde birçok cilt probleminiz tarih olacak. En çok şikayetçi olan konular; geniş gözenekler nedeni ile yaşlı görüntü, ilerleyen yaşlarda oluşan kırışıklıklar, sivilce lekeleri, güneş lekesi, çiller, cansız cilt, yüzdeki renklerin farklı tonlarda olması, yeterli uyumanıza rağmen sürekli uykusuz görünmektir. Bu gibi cilt sorunları nedeni ile yüz gençleştirme operasyonları yapılıyor, Milano yüz liftingi içerisinde bütün bu sorunlara uygun şekilde tedavi süreci belirleniyor ve işleme başlanıyor.
  • Çoğu bayan yüz gençleştirme operasyonlarından sonra oluşabilecek problemlerden dolayı estetiğe yanaşmıyordu. Özellikle yapılan işlemlerden sonra normal yaşantımızda yapabileceğimiz birçok şeyi yapmamanız gerektiğinden bu operasyonlar daha korkunç bir hal alıyordu. Milano yüz liftingi sayesinde yüz gençleştirme işleminden sonra yüzünüzde morarma, şiş ve yara gibi izler olmayacak. Daha ilk dakikadan itibaren güneşe korkmadan çıkabileceksiniz.

Milano Yüz Liftingi Uygulanışı

  • Bu tedavide öncelikle cilt üzerindeki mikroplar arındırılır ve derinlemesine temizlik yapılır. Akustik dalga sayesinde gıdı ve yüz bölgesindeki kaslar harekete geçirilir ve cilt sıkılaşması sağlanır. Teadvi için kullanılan özel aletler ve masaj sayesinde ciltte hiçbir deforme olmadan işlem rahatlıkla yapılabiliyor. Cilt diplerine uygulanan ürün ile birlikte derinin en altlarına kadar ulaşarak cildin sıkılaşması sağlanıyor.
  • Milano yüz liftingi cildi deforme etmediği için haftada 1 uygulanabiliyor ve toplamda 5 kere bu tedaviye gelmeniz gerekiyor. bu tedavi sonrasında mat olan ciltler parlar, geniş gözenekler küçülür, cilt sıkılaşması, sarkmaların toparlanması ve yüzdeki çizgilerin azalması sağlanıyor. Bunların dışında bayanların en çok şikayetçi olduğu dekolte bölümündeki çizgiler, buruşmalar ve lekelerden de Milano yüz liftingi sayesinde kurtulabiliyorsunuz.
  • Milano yüz liftingi’nin bir diğer adı da “Gençleştirme peelingi” olarak bilinir. Tedavi için kullanılan TCA, Q enzim, Q10, koyik asit gibi içerikler nedeni en çok şikayet edilen konularıa karşı etkili çözüm sunar. Ayrıca güvenilirdir ve uygulaması da çok basittir.
  • Bazı yüz gençleştirme tedavilerinde koyu renkli kişiler için sakıncalıdır gibi ibareler yer alır. Milano yüz liftingi(gençleştirme peelingi) sayesinde artık koyu renk bayanlarda tedaviyi yaptırabilecekler. Ayrıca, yaz ayları sakıncalıdır, baharda ya da kışın yaptırın gibi laflar ile de karşılaşmak zorunda kalmazsınız.
  • Evet iğneden korkan bayanlar 🙂 Umarım bu yeni yöntem sayesinde siz de hayalini kurduğunuz gençlik yıllarına yeniden dönebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Çekici Olmanın Yolları
Çekici Olmanın Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
30 Günde 10 Kilo Verme Diyeti
30 Günde 10 Kilo Verme Diyeti

Kapat