Zara hırka modelleri

Zara hırka modelleri

Hazır giyim sektöründe kullanıcılarına yıllardır hizmet veren Zara, yine 2016 konseptlerine uygun şekilde pek çok farklı ürünü tüketicilere sunmaktadır. Elbette ki son yıllarda oldukça moda olan, zara hırka modelleri, birbirinden farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir. Bayanlar için uzun hırkalar, kısa ve püskül detaylı modeller sunulabildiği gibi, salaş modellere ulaşabilmekte mümkündür. İşte bu modellerden bazıları da şunlardır.

Truvakar kollu hırkalar

Truvakar kollu bayan hırkaları, son yıllarda tercihlerinizden olabilir. Kol kesiminin yanı sıra, bileklerde bulunan düğme detayları, ürüne şıklık kazandıranlar arasında. Elbette ki uzun ve kısa modeller bulabilmekte mümkün olurken, krem, koyu yeşil, füme, gri gibi renk seçenekleri de sizlerin göz atmak isteyecekleri arasında

Uzun hırkalar

Genel olarak bayanlara sunulan uzun hırka modelleri, normal kalıp ve düz olarak sunulsa da, elbette ki üzeri desenli modeller bulabilmekte mümkündür. Yakasız modeller olduğu gibi, dik yaka tasarımlar da günümüzde sahip olabilecekleriniz arasında. Asimetrik kesim detayları ile şekillendirilen hırkalara, simetrik kesim olarak da sahip olabilmeniz mümkünüdür.

Klasik hırka

Yine zara bayan hırka modelleri arasında, klasik tasarıma sahip, haki, kolları düğmeli olan, ön kısmında yer alan iki adet cep detayı ile standart bir model de tercih edilebilir. Tüm detaylar, renk seçenekleri ve modeller için, resmi web sayfası üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra görsel öğelerden, zara modellerine göz atmak mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Beautiful woman with moisturizer cosmetic cream on shoulder - on a white
Biotin İle Sağlıklı Bakıma Adım Atın

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
El Ve Ayak Bakımı
El Ve Ayak Bakımı

Kapat