Bacak Ve Baldırlarınız İçin Spor Hareketleri

Bacak Ve Baldırlarınız İçin Spor Hareketleri
20 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.575 kez okundu.

Bacak Ve Baldırlarınız İçin Spor Hareketleri

Fazla kilolardan sıkılanlar son dönemlerde oldukça fazla bulunuyor. Fazla kilolarını dert edenler çözümleri farklı farklı egzersiz, spor, diyet vb. hareketler ile sıkıntılarını gidermeye çalışıyorlar. Özellikle bayanlarda çok problem haline gelen kilolar, erkeklerinde vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Doktora gidip çözüm bulamayanlar, ihtiyaçlarını evde yapacaklarını düşündükleri egzersiz hareketleri ile gidermeye çalışıyorlar. Bu tür uygulamalar ile faydadan çok kendinize zarar verirsiniz. O yüzden doktorunuza danışmadan veya bir uzmana sormadan kendiniz uygulama yapmaktan kaçının çünkü bazı hareketler size ters gelip bir yerinizi zedeleyebilir.

Yapılan bazı yanlış egzersiz hareketleri vücuda ve kişiliğimize zarar verdiği için öncelikle doğru hareketlerin ne olduğunu araştırıp ve sonuca ulaşmakta fayda olduğunu belirtiyorlar. Siz siz olun bir diyet programına başlamadan önce mutlaka doktora gidip muayene olun ve kilo sorununun kalıtsal bir şey mi yoksa dış etmenlere bağlı olarak gelişen bir durum olup olmadığını tespit edin. Kilolarınız sadece belirli bölgelerde yoğunlaşıyorsa (özellikle bayanlarda en sık görülen durumların başında gelir) bu durumlarda spor yapabilir ve bu bölgelere daha sık çalışabilirsiniz.
Gelişen tekstil sektörü ile yapılan kotlar, taytlar, etekler, pantolonlar bayanlarda hiçte hoş durmuyor. Bacakların ve baldırların kalın olması bu elbiselere yer vermediği gibi bunun sonucu ile birlikte mutsuzluğu da yanında getiriyor. İşte bu yüzden arama motorlarına sürekli Bacak ve Baldır Hareketleri yazılıp araştırılıyor.

Bacak Ve Baldır Hareketleri
Bacak ve baldır eritme hareketlerine bakacak olursak 4 yöntem sayesinde bunu başarabilirsiniz nasıl mı hep birlikte göz atalım.

1- Ön bacak ve arka bacak da ki yağlar için, iki kolumuzu düz bir şekilde uzattıktan sonra sandalyenin ucuna oturup kalkıyoruz.

2- Ön bacaklarımızı inceltmek için, İki kolumuz gözlerimizin hizasında iken, sandalyenin ucuna önce sağ sonra sol ayağımızı koyarak oturup kalkıyoruz

3- Yan bacak inceltmek için, Ellerimizi belimize koyarak ayağımızın altına yüksek (ansiklopedi) gibi bir obje koyarak, sağ ayağımızı büküp sol ayağımızı yanlara doğru açmak

4- Baldırlarımızı inceltmek için, Ellerimizi belimize koyarak, sağ bacağımızı sandalyede olduğu halde sol bacağımız ile dizler büküp şekilde uzun süre beklemek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
cilt-pullanmasina-bitkisel-cozumler
Cilt Pullanmasına Bitkisel Çözüm

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
rihanna-sac-modelleri-
Rihanna Saç Modelleri

Kapat