Çekici Olmanın Yolları

Çekici Olmanın Yolları
17 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.296 kez okundu.

Çekici Olmanın Yolları
Özellikle çocukları seven, onlara sevgi ve şefkat gösteren ve bunu içinden gelerek yapan bir kadın, bir erkek için her zaman çekicidir.

Bir erkek, elbette düzenli ve temiz bir kadından hoşlanır. Gerek kişisel temizliğine gerekse yaşadığı yerin temizliğine yeterince dikkat etmeyen ve özen göstermeyen bir kadın ne kadar süslenirse süslensin asla yeterince çekici olamaz.

Bir erkek, kendisiyle açık açık konuşan ve kadınsı oyunlarla onu ikna etmeye çalışmayan kadını çekici bulur. Düşündüğü, istediği ya da istemediği her şeyi açıkça söyleyen bir kadın erkeğe güven ve samimiyet duygusu verir. Aksi ise, erkeğe sürekli “idare edildiğini” hissettireceği için hem kendine hem de karşısındakine olan güvenine bir tehdittir.

Kadınlar her zaman çekici ve seksi olmak. Çünkü çekici ve seksi göründüklerinde çevrelerinde daha farklı bir algı oluştururlar ve saygı görürler. Peki ama çekici olmak için neler yapmalısınız ? Güzellikperisi çekici bir kadın olabilmeniz için size altın değerinde öneriler sunuyor işte onlardan bir kaçı….

Kokunuzu belirleyin!
Koku son derece önemli ve kişiliğinizi de ortaya koyan bir seçimdir. Eğer tercihlerinizi iyi yönde yapar ve parfüm seçiminiz başta olmak üzere kullandığınız kozmetik ürünlerini iyi seçerseniz her zaman iz bırakırsınız hatta bazen kokunuzdan bile tanınabilirsiniz.

Saçlarınıza Özen Gösterin
Saçlarınızın bakımlı ve parlak olması gittiğiniz ortamlarda ilgiyi üzerinize çekmek için yeterli olacaktır.Unutmayın en iyi silahınız ve en güzel aksesuarlarınız aslında saçlarınızdır.

Dekoltede abartıya kaçmayın
Bazen düşülen en büyük hatalardan bir tanesi de abartılı giysi modelleri ve tercih edilen fazla yırtmaçlı elbise modelleridir. Giysileriniz ile değil gizemli oluşunuz ile ön plana çıkmalı ve daha çekici olmalısınız.

Dudak ve Göz makyajlarınıza özen gösterin
Kadınların en büyük silahları şüphesiz ki dudakları ve o anlamlı bakışlara sahip gözleridir. Eğer bu silahları iyi kullanırsanız her zaman daha çekici girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olursunuz.

Gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmeyin
Gülümsemek bence kadınların en doğal halleridir ve doğallık her zaman her şeyin önünde gelmektedir. Doğal güzellikten daha önemli hiç bir şey yoktur. Her zaman doğallıktan şaşmayın ve abartıdan uzak durun. Kendinizi iyi tanıyın ve hareketlerinizi ve tercihlerinizi bu yönde atın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Doğum Kilolarından Kurtulmanın Yolları Nelerdir
Doğum Kilolarından Kurtulmanın Yolları Nelerdir?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
diet
Göbek Eritme için Uygulanabilecek Farklı Yöntemler

Kapat