Doğal Olarak Kilo Vermek

Doğal Olarak Kilo Vermek
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.131 kez okundu.

DOĞAL OLARAK KİLO VERMEK

Doğal olarak kilo vermek aslında günümüzde yapılabilecek en mantıklı ve sağlığımız için doğru tercih olacaktır.Zayıflamak için doğal besinleri tüketmeli ve sebze, meyve tüketimine önem vermelisiniz. Örneğin bir her gün tüketilecek olan cevizin zayıflama da büyük etkisi vardır. Cevizin bunca önemli özelliklerinden yola çıkarak diyeceksiniz ki zayıflamaya neden faydası var?

En basit cevabıyla tok tutuyor ve uzun süre yemek yemek istemeyip iştahınızı kontrol altına alıyorsunuz. Kalorisi yüksek bir kuru yemiş olup dikkatli tüketilmesini belirtir diyetisyenler ve iç hastalıkları uzmanları, kardiyologlar vs. Ama suyunda kalori miktarı düşük olduğu için alerjisi olanlar dışında zayıflamak isteyen herkese tavsiye ediyorlar.
Bir haftada üç kilo vermeniz mümkün bu kürle. Tabi herkesin yağ su kas kütlesi aynı olmadığı için bu sayı kişiye göre değişkenlik gösterir. Hiçbir besin ya da kür tabi ki tek başına yeterli değil ve mucizevi bir etki yaratmaz. En başta söylediğim gibi, beslenmenize dikkat edin, sporunuzu egzersizinizi ihmal etmeyin.

Bu küre sadece zayıflatıyor amacıyla yaklaşmayın. Unutmayın ki önemli olan sağlıktır. Bu kürü uygulayarak sadece zayıflamakla kalmayıp sağlıklı da olacaksınız ki bu çok daha önemli. Çoğu insan zayıflamak uğruna ne yazık ki sağlığından olmayı göze alıyor. Aman canım yağlarım gitsin de varsın saçlarım dökülsün, yok efendim kansızlık olsun da zayıf kalayım vs. Bilinçsiz insanlar çok ne yazık ki asla böyle düşünmeyin, düşüneni de uyarın.

Ne olduğu belirsiz zayıflama hapları, arkadaşınıza iyi gelen çay karışımları şok diyetler, saatlerce aç kalmalar, Bunun sonucunda da tansiyonu yükseltmeler, baygınlık geçirmeler, sinir sıkışmaları, aşırı saç dökülmeleri, kansızlık yorgunluk ve daha birçok sorun… İşte bunun önüne geçmek için sağlık kontrollerinizi yaptırın gerçekten zayıflamak istiyor musunuz kendinize bu soruyu sorun pozitif olun ve harekete geçin! Bu kür sizi çok sevecek e tabi siz de onu çok seveceksiniz. Cevizin faydaları bilimsel olarak da kanıtlandı. Bilim adamları bu mucize yemişi incelediler ve tavsiye ettiler. Dikkat edeceğiniz hususları da öğrendiğinize göre bu kürü yapmamanız için bir neden kalmadı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
sebze-suyu-ile-zayiflama-icin-oneriler
Sebze Suları ile Zayıflama için Öneriler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Saçlara şekil verme yolları
Saçlara Şekil Verme Yolları

Kapat