Dukan Diyeti Tozu (Yeni)

Dukan Diyeti Tozu (Yeni)
15 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.883 kez okundu.

Dukan Diyeti Tozu (Yeni)

Fazla kilolar herkesin ortak olarak şikâyet unsuru konumunda. Kilo alımını artış yaşamamak için diyetisyenlere giderek diyet listesi çıkardıktan sonra o listeye uymayan insanlar bulunmakta ve günler geçtikçe hızlıca artmaktadır. Kilo alımını sağlayan binerce besin hayatımızın her alanında rastladığımız ürünlerdir. Karbonhidrat diye nitelendirilen ama kilo alımı ve bunun getirdiği obezite olarak bilinen bu materyaller kilo almak isteyenler için çok ideal bir konumda. Karbonhidrat gibi korkulu rüya olan bir sistem içine düşmek bir yandan kilo alımını ve obezitenin içini düşmektir. Çünkü karbonhidrat ile alınan kiloların etkisini yağlı yemekler dahi vermemektedir. Türkiye de en fazla kilo alımının sebebi olarak bilinen karbonhidrat, her yemekte ve her içecekte kolaylıkla rastlanan bir sistemdir. Yediğimiz makarnanın yağ oranının binlerce katında yer alan makarnanın içinde buna karbonhidrat aslında kilo alımını yağa bağlayanlarını şaşırtan bir teoridir. Sadece makarnalarda bulunmayan karbonhidrat, patates, elma, havuç ve lif kaynağı olarak bilinen ve etkisinde görülen yulafın içinde dahi vardır. İşte bu yüzden yağ miktarından çok karbonhidrat miktarı çok önemlidir.

Karbonhidratı bırakmak isteyenlerin ve bırakanların kısa sürede etkisini göreceklerini her doktor garantisini vermiştir. Bunun tam aksini yani tamamen bizleri tok tutmak ve bizlere verdiği güç ile de bilenen protein ağırlık beslenin demelerinin asıl sebebini budur. Protein sağlamış olduğu enzimler sayesinde bizleri daha uzun süre tok tutma özelliğe sahiptir, lakin dozunu kaçırmamak şartı ile sahiptir.

İşte içinde tamamen protein bulunan ve tamamen bizleri tok tutmak için tasarlanmış olan adını sıklıkla duymuş olduğumuz Dukan Diyeti Tozu (Yeni), tamamen kilo verimi içindir. Buna göre, içinde bulunan tamamı protein olan besinler sayesinde kilo alımını kısa sürede durduracak bir tozdur.

Dukan diyeti yapan kişilerde en çok görülen şikayet konularından bir tanesi de ağızlarda oluşan kokudur. Bunun nedeni de hayvansal besinler ile beslenmekten kaynaklanmaktadır. Dukan tozu bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Bunu yapabilmek için DezPack tozu adı verilen tozu kullanmalısınız. DexPack tozu sayesinde ağız kokusu gibi bir derdiniz olmayacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
uyku-sağlık-3
Uykunun Sağlık için Önemi

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ananas-zayiflatir-mi
Ananasın Faydaları Nelerdir?

Kapat