Gözleri büyük gösteren makyaj nasıl yapılır

Gözleri büyük gösteren makyaj nasıl yapılır

Bazı bayanlarımız, her ne kadar istemeseler de, daha küçük gözlere sahiptir. Fakat makyaj, bu konuda bayanlarımıza profesyonel bir destek verebilir. Elbette ki önemli olan doğru uygulamaları gerçekleştirmek ve doğru ürün seçimleri yapmaktır. Sizlerde, kendi cilt tipinize ve cilt tonunuza uygun makyaj malzemeleri tercih ederek, bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Bizlere, gözleri büyük gösteren makyaj nasıl yapılır sorularınızı ilettiniz ve bizlerde sizlere şu cevapları vererek yardımcı olabiliriz.

Göz makyajı

  • Gözaltlarında bulunan damarlı görünümleri kapatmak için, kapatıcılar kullanılmalıdır. Bu karanlık görünümden kurtularak, gözlerin geride kalması engellenebilir.
  • Göz kapaklarında ki eşitsizlik, krem ve bej tonları kullanılarak, kapatılması ve eşitsizliğin giderilmesi gerekmektedir.
  • Kullanılan göz kalemi tercih edilirken, göz yapısı dikkate alınması gerekmektedir. Eğer ki tamamına uygularsanız, daha küçük gözlere sahip olursunuz. Gözlerinizi büyük göstermek için ise, göz kapak ortasından başlanarak, dışa doğru çekilmesi gerekmektedir. Göz kapak düşüklüğü böylelikle ortadan kaldırılabilir.

Far kullanmak etkili

Elbette ki küçük gözleri büyüten makyaj uygulaması, far kullanımından geçmektedir. Göz kapağı çukur ve üzerine kahve tonlarında far uygularsanız, daha büyük görünebilecektir. Far eğer ki doğal dursun istiyorsanız, bir fırça ile karıştırmanız ve dağıtmanız gerekmektedir.

Alt kirpik uygulaması

Yukarıda ki uygulamanın yanı sıra, alt kirpik dibine doğru uygulanan kahve farlar daha iri gözlere sahip olmanızda yardımcı olabilir. Bu dipteki hattın flu olması daha doğal bir görünümü sizlere sunabilecektir. Tüm diğer makyaj yöntemlerine web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gözleri büyük gösteren makyaj nasıl yapılır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Onarıcı Cilt Maskeleri
Onarıcı Cilt Maskeleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi
3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kapat