Hande Yener ve Bergüzar Korel Güzellik Sırları

Hande Yener ve Bergüzar Korel Güzellik Sırları
14 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 9.776 kez okundu.

Hande Yener ve Bergüzar Korel Zayıflama Sırları

 • Hande Yener, yaşını tahmin edemeyeceğiniz kadar genç görünüyor, sanki yıllardır hep aynı kalmış gibi. Bergüzar Korel ise fiziği, doğal ve sadece güzelliği ile herkesi etkiliyor. Şimdi bu iki ünlünün güzellik sırları hakkında sizlere bilgi vereceğim

hande-yener-guzellik-sirlari

Hande Yener Güzellik Sırları

 • Hande Yener, yıllara meydan okuyan ve her şarkısı ile gündeme oturan güzel bir bayandır. Şu an bu yazıyı okuyan birçok kişi ile aynı yaşta oğlu var, inanması güç ama aynen öyle. Hande Yener güzellik sırlarını “Tibet’in güzellik sırrı” adlı kitaba borçlu olduğunu söylüyor.
 • Hande Yener bu kitap sayesinde dengeli besleniyor, spor yapıyor, yani anlayacağınız yaşam koçu olarak kitabı yanından hiç ayırmıyor. Ayrıca yazılan her şeyi harfi harfine uyguladığı zaman sürekli formda ve güzel kaldığını söylüyor.
 • Özel olarak uyguladığı egzersiz hareketlerine önce hafif tempolarda başlıyor her geçen hafta artırarak 3 aya kadar mükemmel vücuda sahip oluyorsunuz.
 • Bu hareketlerden ilki sabah kalktığınızda kollarınızı gerersiniz ya, aynı o şekilde gerin ve bir sağa, bir sola olmak üzere hafif şekilde birkaç kez tekrarlayın. Spora alışık bir bünyeniz yoksa kendinizi çok zorlamadan ve az sayıda yapın.
 • Diğer egzersiz hareketi ise yere uzanıyorsunuz, (uyuyup kalmayın sakın :)) ayaklarınızı birleştirip yarıya kadar kaldırıp 2-3 saniye duruyorsunuz ve indiriyorsunuz. Bu hareketi de ilk başlarda birkaç tane yapın.
 • Diğer hareket biraz ilginç ve belinize zarar verebilir, o yüzden bu hareketi ilerleyen zamanlarda yapın. Dizlerinizin üstünde dururken kafanızı iyice eğin ve bel bölümünüz dışarıda dursun ve karnınız içer çekilsin. Bel ve boyun ağrısı gibi sıkıntılarınız varsa bu egzersizi denemeyin.

berguzar-korell-guzellik-sirlari

Bergüzar Korel Güzellik Sırları

 • Bergüzar Korel, muhteşem fiziği ve sakin kişiliği ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı. Bu kadar formda kalmak için nasıl bir güzellik sırları var merak ediyor musunuz? Ünlü oyuncumuzun en önemli özelliği fiziğini her daim koruması, şimdi sizlere bu fit vücudun sırlarını anlatacağım.
 • Günlük düzenli olarak 1,5 litre su tüketen güzelimiz, bakliyat ve protein içerikli ürünler tüketerek besleniyor. Tüketilen proteinleri dengelemek için karbonhidrat yemesi gerektiği için haşlanmış pilav ile bu açığı kapatıyor.
 • Uzman doktorlardan tavsiye olarak aldığı özel bitkisel çayları tüketiyor, marul çok sulu olduğu için midesinde şişlik yapıyor ve bunun yerine roka tüketiyor.
 • Su olmadan hayat olmaz, PH değerlerini özenle kontrol ederek cam şişelerde su alıyor.(Bunu uygulamak için bizim biraz daha zamanımız var :))
 • Bergüzar Korel, tükettiği taze meyve sebzeler için pazarları tercih ediyor, köylerden gelen ürünlerin doğal olduğunu düşünüyor.
 • Güzellik Sırları konusunda bazı tavizler veriyor, tatlıya çok düşkün ve her gün mutlaka yiyor. Ama uyguladığı bitkisel yöntemler sayesinde yediği tatlıların kalorilerini yakarak her daim formda kalabiliyor.
 • Zayıf kalabilmek için sindirimin iyi çalışması gerekiyor. Bergüzar Korel, sabahları ılık suyun içine tarçın atarak içiyor, ardından kuru kayısı üzerine bir parça cevizi koyarak yiyor. Bu yöntem sayesinde sindirimi düzenleniyor ve formda kalıyor.
 • Siz de fit bir vücuda sahip olarak güzel kalmak istiyorsanız, Hande Yener, Bergüzar Korel güzellik sırlarını uygulayabilirsiniz. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
yuz-sarkmasini-onlemek-icin-maskeler
Yüz Sarkmasını Önlemek için Maskeler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Sağlık İçin Neler Yapılmalıdır
Sağlık İçin Neler Yapılmalıdır?

Kapat