Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Toplu Gösterir

Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Toplu Gösterir
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.185 kez okundu.

Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Toplu Gösterir

Bayanların hayatta kendilerini en çok uğraştıran fakat en mutlu oldukları iş saçları ile uğraşmasıdır. Şekilden şekilde sokarak ister rengini değiştirerek kendini belli süre mutlu edebilir o modelden sıkıldığı anda tekrar hiç düşünmeden kestirip şeklini değiştirmek oldukça kolaydır.Bu şekilde bayanlarımız kendilerini daha iyi hissetmektedirler.Sizlerde bu yıl kendinize bir iyilik yapın ve saçlarınızı tamamen yenileyin. Şimdi gelelim saç modellerinde yapılan hilelerle yüzümüzü olduğundan farklı gösterebiliriz. Hangi saç modeli yüzünüzü toplu gösterir?

Öncelikle yüzünüz oldukça ince uzun ve zayıfsa bu durumda hoşunuza gitmiyorsa saçlarınız düz olmalıdır. Düz saç demek uzun saç demek değildir saçlarınızın boyu omuz hizanın biraz altında düz şekilde olursa yüzü toplu gösterir. Saçların katlı kesimi yüzün daha zayıf gözükmesine neden olur.

Kısa saçlarda yüzü toplu gösteren modellerdendir fakat zayıf yüzlü bayanlar bunu kullanabilir. Kısa saçlarda alın ve yanaklar ortaya çıkar yüze daha toplu bir görünüm verir. Bu hile ile birlikte yüzünüz daha toplu gözükür.

İnce ve zayıf yüzlü bayanlar yine saçlarını ensede ve arkada toplarlarsa yüzleri ortaya çıkarak daha toplu gözükecektir. Aynı şekilde arka tarafa doğru tarayarak ta kullanabilirler. Uzun yüzlü bayanlarda saçların da kat kesimi olmamalıdır. Yukarıdan kabarık saçlardan kaçınmalıdır ince makyaj tüyolarıyla yüzlerini istedikleri hale getirebilirler ama kat kat kesim ve kâkül kesimden ince uzun yüzlü bayanlar kaçınmalıdır.

İnce yüz vücut yapısı ile ilgilidir vücudu zayıf olan bayanların yüzleri de zayıf olur farklı saç modelleriyle bu zayıf görüntü ortadan kalkmaz sadece saçların formu değiştirilerek farklı bir hava katılır bayanlar dış görünüşlerine düşkün insanlardır o yüzden farklı bir hava katılır.

Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Daha Toplu GösterirPeki yüzü zayıf gösteren saç modelleri hangileri diye soracak olursanız onlara da kısaca göz atalım.

Asimetrik bob

Asimetirk bob kesim (arkası kısa öne doğru uzun) saçlar ile yüzünüzü daha ince gösterebilirsiniz.Eğer sizinde toplu bir yüzünüz varsa kesinlikle  asimetrik bob kesimi tercih etmelisiniz.

Tepeden minik topuz

Bir diğer yöntemde tepeden toplanmış kalın ve iri topuzlardır. Bu saç modelleri ile de yüzünüzü olduğundan daha toplu gösterebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ev-yapimi-sac-maskesi-tarifleri
Ev Yapımı Saç Maskeleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
cilde-düşman-olan-besinler-3
Cilde Düşman Olan Besinler

Kapat