Kelechi Opara Diyeti

Kelechi Opara Diyeti
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.907 kez okundu.

Kelechi Opara Diyeti

Özellikle yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte insanlar da yaza daha fit girmek istemektedirler. Bu anlamda çeşitli diyet ve spor programları uygulanmaktadır. Uzman kişiler tarafından hazırlanan diyet ve spor programları ile birlikte aşırı kilolardan kurtularak daha fit bir görünüme kavuşabilir ve yaza güzel bir vücutla girebilirsiniz. Bunun için çok fazla kendinizi sıkmanıza gerek yok tamamen doğal yollardan bunu başarabilirsiniz sizlerde.

Kelechi Opara özellikle son zamanlarda daha da meşhur olmuş ünlü bir fitness ve diyet programları uzmanıdır. Fitness programlarının yanı sıra hazırladığı diyet programları ile insanlara faydalı olmaktadır. Kelechi Opara diyeti özellikle protein ve karbonhidrat bakımından çok zengin olması bakımından önemli etkiler yapabilmektedir. Bu diyet programının protein değeri 236 iken, karbonhidrat değeri de 138’dir. Bu değerler de bir diyet programına göre oldukça zengin değerlerdir.

Kelechi Opara diyetinde açılış öğünü olarak 1 adet elma, 3 yumurta ve 1 dilim buğday ekmekli tost önerilir. Özellikle elma içeriğindeki 24 gram karbonhidrat değeri bakımından açılış öğünü için çok önemlidir. Kelechi Opera diyetindeki önemli bir nokta da yağ değerleridir. Yağ genellikle kilo aldırıcı özelliğinden dolayı diyet programlarında yer almaz. Ancak yağlar da vücut için gerekli besinlerdir. Bu bakımdan diyet programlarında yer alması çok önemlidir. Kelechi Opara diyetinde yumurta besinlerinden yaklaşık 12 gram yağ alabilirsiniz. Bir sonraki öğünde 5 parça tavuk but ya da göğsü yer almaktadır. Besin değeri bakımından tavuk çok önemlidir. Özellikle içeriğinde 38 gram kadar protein bulunmaktadır ki, bu da çok zengin bir protein değeridir. Bir sonraki öğünde ise tavuk sayısı 1 tane daha arttırılarak 6’ya çıkarılacaktır. Bunun yanı sıra 1 adet de patates tüketilecektir. Son öğün olarak ise 6 parça tavuk but veya göğsünün yanı sıra esmer pirinç kullanılarak yapılmış bir pilav gösterilmektedir.

Öğün (Toplam kalori : 371)

1 elma (1 g protein, 24 g karbonhidrat)
1 dilim buğday ekmekli tost (3 g protein, 14 g karbonhidrat, 1 g yağ)
3 yumurta (19 g protein, 1 g karbonhidrat, 12 g yağ)

Öğün (Toplam kalori : 240)

5 parça derisiz, kesilmiş tavuk but ya da göğüs (38 g protein, 2 g karbonhidrat, 8 g yağ)

Öğün (Toplam kalori : 398)

1 patates (5 g protein, 17 g karbonhidrat, 7 g yağ)
6 parça derisiz, kesilmiş tavuk but ya da göğüs (46 g protein, 3 g karbonhidrat, 9 g yağ)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Sporla Zayıflama Yöntemleri
Sporla Zayıflama Yöntemleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ip-atlayarak-zayiflama-kilo-verme-kalori-yakma
İp Atlayarak Kilo Verme, Zayıflama Mümkün mü?

Kapat